Вітаємо з Днем народження Білецького сільського голову Малика Дмитра Васильовича!

Дата: 25.05.2021 23:00

Шановний Дмитре Васильовичу!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!
Бути професіоналом своєї справи, надихати своїм прикладом інших - це справжній талант! Бажаємо Вам завжди залишатися цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим – таким, яким оточуючі бачать Вас кожен день! Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях.
Ми бажаємо Вам нових успіхів у всіх сферах Вашого життя! Нехай міцне здоров’я завжди буде запорукою невичерпної енергії, а доля береже від негараздів! Зичимо щастя та благополуччя, любові та злагоди у родинному колі! І нехай всі найщиріші побажання у цей день подарують Вам невичерпну наснагу на нові досягнення!

Колектив сільської  ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету