До уваги жителів сіл Мшанець, Дітківці, Хомівка!

Дата: 17.05.2021 14:22

ТОВ "АГРОЛАН-3" інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком: із 14.05.2021р по 11.07.2021р. Графік може бути змінений в залежності від погодних умов.

ВАЖЛИВО: Товариство в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України,у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема-згідно ст..21 ЗУ "Про бджільництво".

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.