Рішення сесії сільської ради №813 «Про звіт директора КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради щодо виконаної роботи, ефективного використання коштів, щодо стадії та строків необхідних для вирішення питання з ліцензування КНП «ЦПМСД» Білецької сільської

Дата: 12.05.2021 11:12

Р І Ш Е Н Н Я № 813

08 квітня 2021 року

Про звіт директора КНП «ЦПМСД»

Білецької сільської ради

щодо виконаної роботи,

ефективного використання коштів,

щодо стадії та строків необхідних

для вирішення питання з ліцензування

КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою цільового ефективного розвитку КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради, ефективного використання коштів КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради  та вирішення невідкладного питання щодо ліцензування КНП «ЦПМСД» Білецької, Білецька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зобов’язати директора КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради Хіночек Ользі Адамівні терміново подати на розгляд чергової (позачергової) сесії Білецької сільської ради звіт про виконану роботу та використані кошти за 2020 рік, за перший квартал 2021 року , а також звіт щодо питання  ліцензування КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради та строків вирішення даного питання.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                    Дмитро  МАЛИК