12 травня щорічно відзначається Міжнародний день медичної сестри (International Nurses Day).

Дата: 12.05.2021 09:31

Вважається, що свято зародилося в далекому 1853 році, за часів Кримської війни. А своїм професійним святом медсестри завдячують англійці Флоренс Найтінгейл, яка під час цієї війни організувала першу в світі службу сестер милосердя. Саме в її день народження й відзначається День медичної сестри.

Офіційно свято засноване в 1971 році Міжнародною радою медсестер, а до цього відзначалося за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста.
Починаючи з 1997 року, в Україні, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, ми також відзначаємо Всесвітній день медичної сестри.

Сьогодні вітаємо із професійним святом медсестер/медбратів, які проживають та/або працюють у Білецькій територіальній громаді!
Бажаємо спокою в такій нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи. Легкості в руках, ясності в голові, вдячних пацієнтів!