Дата: 07.05.2021 10:56

РІШЕННЯ №634

Від “_09_”__03___2021 р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3.5899 га  на території Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області гр. Коніцькому Володимиру Володимировичу
            Розглянувши заяву гр. Коніцького Володимира Володимировича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3.5899  га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області, кадастровий номер земельної ділянки 6125280700:01:001:1178 , керуючись ст.ст. 12, 29, 79-1, 118, 121, 126 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Білецька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3.5899 га гр. Коніцькому Володимиру Володимировичу  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Білецької сільської ради   Тернопільського району Тернопільської області.

2. Передати у власність гр. Коніцькому Володимиру Володимировичу (РНОКПП                  ) земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Білецької сільської ради  Тернопільського району Тернопільської області, площею 3.5899  га кадастровий номер 6125280700:01:001:1178,на яку видано сертифікат серії ТР №009723 від 07.03.1996 року.

3. Зобов’язати гр. Коніцького Володимира Володимировича  зареєструвати речове право на вказану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.Гр.Коніцькому Володимиру Володимировичу  виконувати обов’язки землевласника та землекористувача.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища.

Сільський голова                                                                                                      Дмитро МАЛИК