Білецька громада

Дата: 06.05.2021 11:48

Р І Ш Е Н Н Я № 669

09березня 2021 року

Про внесення змін в рішення Білецької сільської ради від

18 листопада 2020 року № 11«Про утворення виконавчого комітету

Білецької сільської ради,визначення його чисельності

та затвердження персонального складу»

Керуючись пунктом 3 частини 1 статті 26, пунктами 5, 6, 7 частини 4 статті 42, статтею 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із кадровими змінами у Білецькій сільській раді, та враховуючи рекомендацій Постійної комісії Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в персональний склад виконавчого комітету Білецької сільської ради, затверджений рішенням Білецької сільської ради від 18 листопада 2020 року № 11«Про утворення виконавчого комітету Білецької сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» ввівши до його складу:

ФЛИСТУ

Василя

Петровича

заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ЛИТВИН

Ірину

Богданівну

начальника Фінансового відділу Білецької сільської ради.

2.Внести зміни в пункт 2 рішення Білецької сільської ради від 18 листопада 2020 року № 11 «Про утворення виконавчого комітету Білецької сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» виклавши його в новій редакції «Встановити чисельність виконавчого комітету Білецької сільської ради в складі 24 осіб».
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.
Сільськийголова                                                               Дмитро МАЛИК