Дата: 06.05.2021 10:56

Р І Ш Е Н Н Я № 685

09березня 2021 року

Про прийняття до комунальної власності

Білецької сільської ради та передачу

КНП «Центр первинної медико-

санітарної допомоги» Білецької сільської ради

майна та матеріальних цінностей

фельдшерських пунктів сіл Мшанець, Хомівка, Дітківці

із комунальної власності Зборівської міської ради

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Зборівської міської ради від 18 грудня 2020 року № 281 «Про безоплатну передачу майна та матеріальних цінностей фельдшерських пунктів сіл Мшанець, Хомівка, Дітківці у комунальну власність Білецької сільської ради», відповідно до рекомендацій Постійної комісії Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти до комунальної власності Білецької сільської ради із комунальної власності Зборівської міської радита передати на баланс КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Білецької сільської радимайно та матеріальні цінності фельдшерських пунктів, які територіально підпорядковані КНП «Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської міської ради,а саме по фельдшерському пункту с. Хомівка на суму 390,30 грн.:

Найменування та коротка характеристика об’єкта

Кількість одиниць (шт.)

Первісна вартість (грн.)

1.

надомник газовий 1 шт (первісна вартість) 255,00 грн

2.

тонометр 1 шт (первісна вартість)         135,30 грн

Усього 390,30 грн

2.Уповноважити Білецького сільського голову МАЛИКА Дмитра Васильовича на підписання від імені Білецької сільської ради передавальних актів.
3.Контроль за виконанням цього Рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                              Дмитро МАЛИК