Білецька громада

Рішення сесії сільської ради №694 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки КНП Великоберезовицької селищної ради «Тернопільський районний центр Первинної медико-санітарної допомоги» для Великоберезовицької селищної ради, Білецької

Дата: 06.05.2021 10:08

Р І Ш Е Н Н Я № 694

09 березня 2021 року

Про затвердження Програми розвитку та

фінансової підтримки КНП Великоберезовицької

селищної ради «Тернопільський районний центр

Первинної медико-санітарної допомоги»

для Великоберезовицької селищної ради,

Білецької сільської ради Тернопільського району

Тернопільської області на 2021 рік

Керуючись ст.26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,  постанов Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року     № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Білецька сільська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити цільову Програму розвитку та фінансової підтримки КНП Великоберезовицької селищної ради «Тернопільський районний центр Первинної медико-санітарної допомоги» для Великоберезовицької селищної ради, Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на 2021 рік
2.Відділу Фінансів Білецької сільської ради передбачити фінансування заходів даної Програми.
3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                      Дмитро МАЛИК