Рішення сесії сільської ради №547 «Про затвердження витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Біла, вул. Бродівська, 34, Тернопільського району, Терноп

Дата: 06.05.2021 09:46

РІШЕННЯ № 547

Від “_10_”__02___2021 р.

Про затвердження витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Біла, вул. Бродівська, 34, Тернопільського району, Тернопільської області, в сумі 2 808 812 (Два мільйони вісімсот вісім тисяч вісімсот дванадцять грн. 16 коп.) грн 16 коп. гр. Льотковському Євгену Юрійовичу

Розглянувши заяву гр. Льотковського Євгена Юрійовича та витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,6048 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: с. Біла, вул. Бродівська, 34, Тернопільського району Тернопільської області, кадастровий номер 6125280700:02:001:0508, керуючись ст. ст. 12, 93,96, 120, 124-126, 141, 142 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Льотковському Євгену Юрійовичу витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,6048 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: с. Біла, вул. Бродівська, 34, Тернопільського району Тернопільської області, кадастровий номер 6125280700:02:001:0508, у сумі 2 808 812 (Два мільйони вісімсот вісім тисяч вісімсот дванадцять грн. 16 коп.) грн. 16 коп.

2. Встановити річну ставку орендної плати 5 (п’ять) % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Надати Льотковському Євгену Юрійовичу в оренду на 5 (п’ять) років земельну ділянку площею 0,6048 га для будівництва та обслуговування будівель торівлі за адресою: с. Біла, вул. Бродівська, 34, Тернопільського району Тернопільської області, кадастровий номер 6125280700:02:001:0508.

4. Льотковському Євгену Юрійовичу припинити договір оренди з Білецькою сільською радою від 22.01.2015 р.

5. Льотковському Євгену Юрійовичу виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного Кодексу України.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища.

Сільський голова                                                                                                         Дмитро МАЛИК