Білецька громада

Рішення сесії сільської ради №464 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплово

Дата: 05.05.2021 16:04

РІШЕННЯ

Від “_26_”__ 01___2021 р.                                                                                                           № 464

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергіїорієнтовною площею до0,0200 га, розташованиху с. Чистилів, вул. Транспортна бічна, 9, Тернопільського району, Тернопільської області (ЗТП-243)ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»

Розглянувши заяву в.о голови правління ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» І.Ю. Юхимець про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 92, 107, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в орендудля розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергіїорієнтовною площею до0,0200 га в с. Чистилів, вул. Транспортна бічна, 9, Тернопільського району, Тернопільської області (ЗТП-243).

2.Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на розгляд та затвердження сесії у встановленому порядку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища.

Сільський голова                                                                                                   Дмитро МАЛИК