Білецька громада

Рішення сесії сільської ради №526 «Про заслуховування Звіту про організацію роботи зі зверненнями громадян за 2020 рік»

Дата: 05.05.2021 12:21

Р І Ш Е Н Н Я № 526

26 січня 2021 року

Про заслуховування Звіту

про організацію роботи зі зверненнями

громадян за 2020 рік

Керуючись статтями 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про організацію роботи зі зверненнями громадян за 2020 рік (інформація додається), Білецька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт про організацію роботи зі зверненнями громадян за 2020 рік прийняти до відома.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                   Дмитро МАЛИК