ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК У БІЛЕЦЬКІЙ ОТГ

Дата: 30.04.2021 08:35

Великдень – одне з найголовніших релігійних свят в році та найочікуваніший  світлий день для кожного жителя нашої громади.
А вміст Великоднього кошика потребує найякісніших та найсмачніших продуктів, якими буде ласувати уся родина.
Але нажаль є люди які не мають можливості зібрати Великоднього кошика. Тому наша допомога вкрай необхідна, щоб бодай в цей день люди змогли відчути свято Воскресіння Сина Божого і відчути смак Паски.
З думкою та турботою про людей, у житті яких виникли проблеми, Білецькою сільською радою затверджена «Програма  соціального  захисту  окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2021 рік», фінансування якої здійснюється за рахунок сільського бюджету.
В рамках даної програми 166  одиноких людей похилого віку та тих, хто опинився у скрутному становищі, отримали святкові продуктові набори. Це допоможе їм скласти свій Великодній кошик, відчути настрій свята та повернути віру в найкраще.