Шановні жителі Білецької громади!

Дата: 01.05.2021 15:00

Дорогі жителі Білецької громади,

шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з Великоднем!

Христос Воскрес!

У цей світлий та святковий день Воскресіння Господнього від щирого серця зичу Вам усім світла, радості, любові і миру.

Нехай Ваші рідні люди дарують Вам щастя і родинне тепло, життя наповнюється щасливими моментами, хорошими обставинами і приємними подіями. Тепла в душі, добра у серці і милосердя.

Тож нехай благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого наповнить Ваші оселі добрими справами милосердя і любові.

І сьогодні, святкуючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв України, які віддали своє життя за нашу країну.

Особливо бажаю Божої благодаті для кожного, хто захищає сьогодні Україну!

Бажаю Вам веселих Великодніх свят! Нехай Господь щедро благословить своєю любов'ю!

З повагою, сільський голова

Дмитро Малик