Дата: 15.03.2021 08:18

12 березня 2021 року у приміщенні Білецької сільської ради за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Флисти, директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради Едуарда Грішина та інспектора ювенальної превенції Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області старшого лейтенанта поліції Андрія Ратушного проведено координаційну нараду з питань вжиття додаткових заходів щодо протидії дитячий злочинності на території Білецької територіальної громади.
   В ході координаційної наради обговорено важливі питання щодо організації надання соціальних послуг сім’ям та дітям на території Білецької територіальної громади , взаємодії з уповноваженими підрозділами ГУНП до компетенції яких належить профілактика правопорушень серед дітей.Здійснення спільної профілактичної діяльності у закладах освіти Білецької територіальної громади (проведення інтерактивних занять, тренінгів, профілактичних бесід)    спрямованих на недопущення вчинення учнями адміністративних правопорушень. Організації та проведення дієвих профілактичних заходів з дітьми які перебувають в конфлікті із законом, спрямованих на недопущення вчинення ними злочинів повторно. Окремим питанням було розглянуто моніторинг засобів електронної комунікації з метою реагування на небезпечні контенти пов’язані з інтернет шантажуванням підбурення до вчинення злочинів та втягнення дітей в антигромадську діяльність.