Білецька громада

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ        Р І Ш Е Н Н Я   № 149

24 листопада 2020 року

Про присвоєння адреси

Розглянувши заяву Гука Юрія Ярославовича, про присвоєння адресного номера будівлі, керуючись ст. 30, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положенням про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості на території Білецької сільської ради» затвердженого рішенням виконавчого комітету від 01.03.2019 р. № 15, виконавчий комітет Білецької сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти адресний номер будівлі, яка знаходиться на земельній ділянці з  кадастровим номером - 6125283400:02:001:0035, площею 0,0989 га, що належить Гуку Юрію Ярославовичу, згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 24.05.2019 року № 227458964 реєстраційний номер – 2188112161252, присвоїти адресу:

вул. Садова, 4, с. Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області

2. Відділу загальної та організаційної роботи Білецької сільської ради забезпечити:

2.1. внесення інформації про присвоєння адреси обєкту будівництва до адресного реєстру;

2.2. розміщення скан-копії рішення про присвоєння адреси обєкту будівництва на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                    Дмитро МАЛИК