ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії від 15 грудня 2020 року

Дата: 17.12.2020 20:28

ПРОТОКОЛ № 05/20 (05-Р)

від 15 грудня  2020  року                                                                                                             с. Біла

Головуюча:  голова комісії  Лаврів Лілія Андріївна

На засіданні присутні: депутати – члени постійної комісії Лаврів Лілія Андріївна, Малик Оксана Тарасівна, Грабас Роман Сергійович, Карпик Оксана Богданівна, Пелешок Зоя Борисівна; секретар Білецької сільської ради Когут Віталій Вікторович, заступник начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Литвин Ірина Богданівна.

Відсутні: депутати – члени постійної комісії Малко Василь Євгенович, Павлик Борис Борисович, Грабас Роман Сергійович.

Місце проведення: Білецька сільська рада, с. Біла, вул. Молодіжна, 19.

Початок о 09 год 45 хв

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Порядку денного засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту (далі – Постійної комісії).
  2. Про створення закладу дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради».
  3. Про надання попередньої згоди на безоплатне прийняття майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території Білецької сільської ради, із спільної (комунальної) власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району до комунальної власності територіальної громади Білецької сільської ради.
  4. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2021 рік.
  5. Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки у співпраці з релігійними організаціями.
  6. Про внесення змін до рішення сесії Білецької сільської ради від 25.11.2020 № 34 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Білецької сільської ради».
  7. Про передачу міжбюджетного трансферту до Тернопільського міського бюджету.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку денного засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту (далі – Постійної комісії).

ВИСТУПИЛИ:

Лаврів Л.А.: зачитала проект Порядку денного засідання Постійної комісії від 08.12.2020 р.

Рішення прийнято.

1. ВИРІШИЛИ: Затвердити Порядок денний засідання Постійної комісії від 15.12.2020 р.

2. СЛУХАЛИ: Про створення закладу дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради».

.ВИСТУПИЛИ:

У обговоренні проєкту взяли участь усі присутні.

ГОЛОСУВАЛИ:  «ЗА» - 4 особи (Лаврів Л.А., Пелешок З.Б., Малик О.Т., Карпик О.Б.), «ПРОТИ» - 0 осіб, «УТРИМАВСЯ» - 0 осіб. Рішення прийнято.

2. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді прийняти рішення Про створення закладу дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради.

3. СЛУХАЛИ: Про надання попередньої згоди на безоплатне прийняття майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території Білецької сільської ради, із спільної (комунальної) власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району до комунальної власності територіальної громади Білецької сільської ради.

У обговоренні проєкту взяли участь усі присутні.

3. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді прийняти рішення Про надання попередньої згоди на безоплатне прийняття майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території Білецької сільської ради, із спільної (комунальної) власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району до комунальної власності територіальної громади Білецької сільської ради.

4. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2021 рік.

У обговоренні проєкту взяли участь усі присутні.

4. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді прийняти рішення Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2021 рік.

5. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки у співпраці з релігійними організаціями.

У обговоренні проєкту взяли участь усі присутні.

5. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді прийняти рішення Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки у співпраці з релігійними організаціями.

6. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сесії Білецької сільської ради від 25.11.2020 № 34 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Білецької сільської ради».

У обговоренні проєкту взяли участь усі присутні.

6. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді прийняти рішення Про внесення змін до рішення сесії Білецької сільської ради від 25.11.2020 № 34 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Білецької сільської ради».

7. СЛУХАЛИ: Про передачу міжбюджетного трансферту до Тернопільського міського бюджету

У обговоренні проєкту взяли участь усі присутні.

7. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді прийняти рішення Про передачу міжбюджетного трансферту до Тернопільського міського бюджету.

Голова Постійної комісії                                            Л. А. Лаврів

Секретар Постійної комісії                                        З. Б. Пелешок