ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії від 18 листопада 2020 року

Дата: 20.11.2020 20:06

ПРОТОКОЛ № 01/20 (01-Р)

засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту

від 18 листопада  2020  року                                                                                                             с. Біла

Головуюча:  голова комісії  Лаврів Лілія Андріївна

На засіданні присутні: Лаврів Лілія Андріївна, Малик Оксана Тарасівна, Грабас Роман Сергійович, Малко Василь Євгенович, Карпик Оксана Богданівна, Пелешок Зоя Борисівна.

Відсутні: Павлик Борис Борисович

Місце проведення: Білецька сільська рада, с. Біла, вул. Молодіжна, 19.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Порядку денного Першого засідання постійної комісії з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту (далі – Постійної комісії) від 18.11.2020 р.

2. Про обрання секретаря та заступника голови постійної комісії з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

3. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Комунального закладу «Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області».

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку денного Першого засідання постійної комісії з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту (далі – Постійної комісії) від 18.11.2020 р.

ВИСТУПИЛИ:

Лаврів Л.А.: зачитала проект Порядку денного Першого засідання Постійної комісії:

1. Про затвердження Порядку денного Першого засідання Постійної комісії від 18.11.2020 р.

ГОЛОСУВАЛИ:  «ЗА» - 5 осіб, «ПРОТИ» - 0 осіб, «УТРИМАВСЯ» - 0 осіб.

«Не брав участі в голосуванні» - 1 особа (Малко В.Є.). Рішення прийнято.

1. ВИРІШИЛИ: затвердити Порядок денний Першого засідання Постійної комісії від 18.11.2020 р.

2. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаря та заступника голови постійної комісії з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

ВИСТУПИЛИ:

Лаврів Л.А.: запропонувала обрати секретарем Постійної комісії депутатку Білецької сільської ради від виборчого округу № 5 Пелешок Зою Борисівну.

ГОЛОСУВАЛИ:  «ЗА» - 4 особи, «ПРОТИ» - 0 осіб, «УТРИМАВСЯ» - 0 осіб.

«Не брав участі в голосуванні» - 2 особи (Пелешок З.Б., Малко В.Є.)

Рішення прийнято.

Лаврів Л.А.: запропонувала обрати заступником голови Постійної комісії депутата Білецької сільської ради від виборчого округу № 1 Грабаса Романа Сергійовича.

ГОЛОСУВАЛИ:  «ЗА» - 4 особи, «ПРОТИ» - 0 осіб, «УТРИМАВСЯ» - 0 осіб.

«Не брав участі в голосуванні» - 2 особи (Грабас Р.С., Малко В.Є.)

Рішення прийнято.

2. ВИРІШИЛИ: Обрати секретарем Постійної комісії Пелешок З.Б., заступником голови Постійної комісії – Грабаса Р.С.

3. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Комунального закладу «Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області».

ВИСТУПИЛИ:

Лаврів Л.А.: зачитала проект рішення, автором якого є Відділ освіти Білецької сільської ради (проект додається) та запропонувала рекомендувати його на розгляд першої сесії Білецької сільської ради VІІІ скликання.

ГОЛОСУВАЛИ:  «ЗА» - 6 осіб, «ПРОТИ» - 0 осіб, «УТРИМАВСЯ» - 0 осіб.

Рішення прийнято ОДНОГОЛОСНО

3. ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Білецькій сільській раді розглянути проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Комунального закладу «Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області».

Голова Постійної комісії                                            Л. А. Лаврів

Секретар Постійної комісії                                        З. Б. Пелешок