ОГОЛОШЕННЯ Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради

Дата: 09.02.2021 18:08

про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального

закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», рішення Білецької сільської ради від 24 грудня 2020 року № 406 «Про створення Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради», рішення Білецької сільської ради від 26 січня 2021 року № 514 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради», рішення Виконавчого комітету Білецької сільської ради від 21 січня 2021 року № 01 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради», рішення Виконавчого комітету Білецької сільської ради від 09 лютого 2021 року № 22 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради»,

Оголошується

конкурс на зайняття посади директора Комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради»

(юридична адреса : 47707, вулиця Молодіжна, 19, село Біла,

Тернопільський район, Тернопільська область)

Основні завдання Комунального закладу:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці - згідно з чинним законодавством.

Прийняття документів від претендентів здійснюється впродовж 15 календарних днів: з 09 до 23 лютого 2021 року.

Документи приймаються за адресою: 47707, вулиця Молодіжна, 19, село Біла, Тернопільський район, Тернопільська область та/або електронною адресою: otgbila@gmail.com.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідку про відсутність судимості;

перспективний план розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою, претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Орган управління або інша уповноважена особа/орган приймає документи за описом, копію якого надає претенденту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора Центру:

• вища освіта,
  • стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня, на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі – не менше двох років,
  • вільне володіння державною мовою,
  • здатність особи за діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Проведення конкурсу відбудеться: 26 лютого 2021 року у приміщенні Білецької сільської ради, за адресою: 47707, вулиця Молодіжна, 19, село Біла, Тернопільський район, Тернопільська область.

Інформація щодо проведення конкурсу надається за телефонами:

0352 42 30 31, 066 524 67 47, електронна адреса: otgbila@gmail.com,

(уповноважена особа – ПРОКІПЧУК Оксана Михайлівна).

Заява про участь у конкурсі