Білецька громада

Про уповноважену особу з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб та формування і ведення Реєстру територіальної громади на території Білецької сільської ради

Дата: 07.02.2021 20:42

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ         РІШЕННЯ   № 139

24 листопада 2020 року

Про уповноважену особу з реєстрації/ зняття

з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

та формування і ведення Реєстру територіальної громади

на території Білецької сільської ради

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 207 “Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Білецької сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити уповноваженою особою з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб та формування і ведення Реєстру територіальної громади на території Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області, а саме: с. Біла, с. Великий Глибочок, с. Горішній Івачів, с. Долішній Івачів, с. Ігровиця, с. Плотича, с. Чистилів, с. Мшанець, с. Дітківці, с. Хомівка спеціаліста І категорії відділу загальної та організаційної роботи Білецької сільської ради ЦАВОЛИК Тетяну Михайлівну.
  2. На період відпустки, на час відсутності з поважних причин спеціаліста І категорії відділу загальної та організаційної роботи Білецької сільської ради ЦАВОЛИК Тетяни Михайлівни обов’язки з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб та формування і ведення Реєстру територіальної громади на території Білецької сільської ради покласти на секретаря Білецької сільської ради КОГУТА Віталія Вікторовича.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ГНЕЦЬКА Михайла Васильовича

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК