Білецька громада

«Капітальний ремонт Комунального закладу

«Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради

Тернопільського району Тернопільської області»

Керуючись статтями 26, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення начальника Відділу освіти Білецької сільської ради, з метою активізації діяльності Білецької територіальної громади, мобілізації місцевих ресурсів задля покращення умов навчання учнів, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. При успішному конкурсному відборі проєкту «Капітальний ремонт Комунального закладу «Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області» (далі – Проєкт), поданого для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, виділити в місцевому бюджеті 2021 року кошти на співфінансування проєкту в розмірі 3 293418 грн. (три мільйони двісті дев’яносто три  тисячі чотириста вісімнадцять) гривень 00 копійок, що становить 15 % вартості Проєкту.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі та постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                                 Дмитро МАЛИК