Білецька громада

Про внесення змін до Статуту закладу дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради», затвердженого рішенням 4 сесії VІІІ скликання від 15.12.2020 № 53

Дата: 30.12.2020 14:19

Р І Ш Е Н Н Я   № 411

24 грудня 2020 року

Про внесення змін до Статуту закладу

дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла

Білецької сільської ради», затвердженого рішенням

4 сесії VІІІ скликання від 15.12.2020 № 53

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у звязку із уточненням інформації з питань дотримання контролю за діяльністю закладу дошкільної освіти, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту закладу дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради», затвердженого рішенням 4 сесії VІІІ скликання від 15.12.2020 № 53, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту та постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                         Дмитро МАЛИК