Білецька громада

Про передачу майна з балансу комунального  підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на баланс Білецької сільської ради

Дата: 30.12.2020 14:10

Р І Ш Е Н Н Я  № 409

24 грудня 2020 року

Про передачу майна з балансу

комунального  підприємства «Добробут»

Білецької сільської ради Тернопільського району

Тернопільської області на баланс

Білецької сільської ради

З метою ефективного використання майна комунальної власності Білецької сільської територіальної громади, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Білецька  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з балансу комунального  підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на баланс Білецької сільської ради  майно -вуличне освітлення населених пунктів Білецької сільської територіальної громади, згідно акту приймання – передачі, «що додається».

2. Голові постійної комісії по прийому-передачі майна комунального  підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області Малку В.Є.  та голові комісії Білецької сільської ради по прийому-передачі майна, а саме: вуличного освітлення населених пунктів Білецької сільської територіальної громади, Гнецьку М.В., забезпечити здійснення вищевказаних заходів, згідно вимог чинного законодавства України.

3.  Затвердити  акт приймання – передачі, після прийняття.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                                     Дмитро  МАЛИК