A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білецька сільська територіальна громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Білецької сільської ради у 2021 році

Дата: 30.12.2020 13:41
Кількість переглядів: 341

Р І Ш Е Н Н Я   № 403

24 грудня 2020 року                                                                              

 

 

Про організацію харчування учнів

закладів загальної середньої освіти

Білецької сільської ради у 2021 році

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III, «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1999 №3551-ХІІ, постановами Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591«Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», з метою забезпечення повноцінного харчування учнів закладів загальної середньої освіти Білецької територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів місцевого бюджету дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, батьки яких є (були) учасниками бойових дій, дітей-переселенців із тимчасово окупованих територій, дітей із багатодітних сімей.

2. Виділити кошти на одноразове харчування учнів 1-4 класів у загальної середньої освіти Білецької територіальної громади.

3. Дозволити керівникам закладів загальної середньої освіти, за рішенням педагогічної ради закладу та погодженням з батьківським комітетом, організовувати  харчування для учнів груп подовженого дня та учнів, не включених в перелік категорій дітей, визначених пунктом 1 даного рішення за кошти батьків.

4. Відділу освіти Білецької сільської ради (І.Ленько) встановити у 2021 році вартість:

4.1. гарячого харчування для учнів категорій, включених в перелік пункту 1 даного рішення, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, у розмірі 18.00 грн.;

4.2. харчування підприємцем, у розмірі 20 грн.

5. Керівникам закладів загальної середньої освіти Білецької територіальної громади:

5.1.Забезпечити виконання вимог нормативно-правових документів з питань організації харчування учнів та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

5.2.Тримати на постійному контролі оформлення документів, що підтверджують право на одержання безкоштовного харчування, згідно вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі та постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

 

Сільський голова                                                               Дмитро МАЛИК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь