Про припинення комунального підприємства «Добробут»  Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Дата: 30.12.2020 14:08

РІШЕННЯ №408

24 грудня 2020 року

Про припинення комунального підприємства «Добробут»

Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Керуючись статтями 104, 105, 110 Цивільного кодексу України», статті 59 Господарського кодексу України, пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою оптимізації управлінських рішень у сфері житлово-комунальних  послуг  та враховуючи недоцільність подальшої діяльності комунального підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області через його нерентабельність, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – комунальне підприємство «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (код ЄДР 42943116; місцезнаходження юридичної особи: вул. Мазепи, 27, с. Біла, Тернопільський район, Тернопільська область), шляхом ліквідації не раніше ніж чим через два місяці у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  2. Утворити та затвердити склад ліквідаційної комісії з припинення комунального підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області шляхом ліквідації згідно з додатком 1.
  3. Строк заявлення вимог кредиторів до комунального підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області  становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.
  4. Ліквідаційній комісії провести ліквідаційну процедуру відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Ліквідаційній комісії здійснити повну інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків КП «Добробут» з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження.
  6. Ліквідаційній комісії після проведення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів передати все наведене до Білецької сільської ради згідно акту приймання – передачі.
  7. Затвердити Порядок припинення шляхом ліквідації комунального підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області згідно з додатком 2.
  8. Директору комунального підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області Василю Малку звернутися до державного реєстратора щодо проведення державної реєстрації припинення комунального підприємства шляхом ліквідації.
  9. Координацію робіт по виконанню даного рішення покласти на голову ліквідаційної комісії – директора комунального підприємства «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області Василя Малка.
  10.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі

Сільський голова                                                                      Дмитро МАЛИК