Про внесення змін до бюджету Білецької сільської ради на 2020 рік

Дата: 28.12.2020 20:49

РІШЕННЯ №65

від  22 грудня 2020 року

Про внесення змін до бюджету

Білецької  сільської  ради на 2020 рік

Керуючись  Бюджетним  кодексом  України, ст.26 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної комісії   Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перерозподіл видатків між головними розпорядниками коштів по загальному фонду Білецького сільського бюджету на 2020рік на суму 310 000,00грн ( триста десять тисяч грн.), а саме:

1.1Зменшити видатки загального фонду на суму 310 000,00грн.( триста десять тисяч  грн.).

За головними розпорядниками коштів:

Білецька сільська рада в сумі 10 000,00грн.( десять тисяч грн.).

• КПКВ-0117130 «Здійснення заходів із землеустрою»               10 000,00грн.

Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних)програм                                                                          10 000,00грн.

Відділ освіти Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області в сумі  300 000,00 грн.( триста тисяч грн.).

• КПКВ-0611020»Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою – дитячим садком інтернатом при школі, спеціалізованими школами ,ліцеями, гімназіями, колегіумами )».

300 000,00грн.

Оплата праці                                                                                            200 000,00 грн.                                                                                            Нарахування на заробітну плату                                                           100 000,00 грн.

1.2 Збільшити видатки загального фонду на суму 310 000,00грн.(триста десять тисяч грн.).

За головним розпорядником коштів.

Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області в сумі 310 000,00 грн.( триста десять тисяч грн.).

• КПКВ-0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально технічне забезпечення діяльності обласної ради ,районної ради, районної у місті ради (у разі її створення ) міської селищної, сільської рад»   310 000,00 грн.

Оплата праці                                                                                          250 000,00 грн.                                                                                            Нарахування на заробітну плату                                                        60 000,00 грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                         Дмитро МАЛИК