Про затвердження порядку денного другої сесії восьмого скликання Білецької сільської ради

Дата: 21.12.2020 19:57

Р І Ш Е Н Н Я    № 51

15 грудня 2020 року

Про затвердження порядку денного

другої сесії восьмого скликання

Білецької сільської ради

1. Про передачу міжбюджетного трансферу до Тернопільського міського територіального бюджету.
  2. Про затвердження Плану роботи з підготовки проектів регуляторних актів на 2021рік.
  3. Про створення закладу дошкільної освіти «Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради.
  4. Про надання попередньої згоди на безоплатне прийняття майна закладів охорони здоров’я, розташованих на території Білецької сільської ради, із спільної (комунальної) власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району до комунальної власності територіальної громади Білецької сільської ради.
  5. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Білецької сільської ради на 2020-2021 роки.
  6. Про затвердження Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
  7. Про затвердження Програма розвитку фізичної культури і спорту Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021рік.
  8. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2021 рік.
  9. Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки у співпраці з релігійними організаціями.
  10. Про внесення змін у рішенні Білецької сільської ради від 25.11.2020 № 36 «Про погодження зменшення чисельності учнів групи продовженого дня Комунального закладу «Білецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області».
  11. Про внесення змін до рішення сесії Білецької сільської ради від 25.11.2020 № 34 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Білецької сільської ради».
  12. Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради на 2021 рік.
  13. Різне.

Сільський голова                                                       Дмитро МАЛИК