Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у постійне користування земельних ділянок для обслуговування артезіанських свердловин та очисних споруд

Дата: 08.12.2020 20:42

РІШЕННЯ  №49

04 грудня 2020 року

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою,

щодо відведення у постійне користування

земельних ділянок для обслуговування

артезіанських свердловин та очисних споруд

Розглянувши  клопотання КП «Великоглибочецьке» Білецької сільської ради Тернопільської області Тернопільського району, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок для обслуговування артезіанських свердловини,  керуючись ст. ст.12; 83; 122; 123; 125; 126; 151 та п.12 Розділу Х “Перехідних  Положень” Земельного Кодексу України, статей 19, 20, пункту «ґ» частини другої статті 25, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Білецька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл комунальному підприємству «Великоглибочецьке» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності для обслуговування артезіанських свердловин по вулицях:

- свердловина №1 по вул. Січових Стрільців,

- свердловина №2 по вул. Грушевського,

- свердловина №3 по п-ту. Т. Шевченка,

- свердловина №4 по вул. Тернопільська,

в селі Великий Глибочок та в подальшому передачу в постійне користування.

2. Дати дозвіл комунальному підприємству «Великоглибочецьке» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності для обслуговування очисних споруд БІО-25 село Великий Глибочок, та в подальшому передачу в постійне користування.

3. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на розгляд та затвердження сесії у встановленому порядку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                            Дмитро Малик