Про затвердження структури та штатного розпису фінансового відділу Білецької сільської ради

Дата: 08.12.2020 20:39

РІШЕННЯ  №48

04 грудня 2020 року

Про затвердження структури та

штатного розпису фінансового відділу

Білецької сільської ради

Розглянувши пропозицію Білецького сільського голови        Дмитра Малика, враховуючи рекомендації постійної комісії Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою. Транспорту. Регуляторної політики, підприємництва та торгівлі від 03 грудня 2020 року, керуючись частиною 1 статті 11, підпунктом 5 пункту 1 статті 26, частиною 1 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади ,органів прокуратури, судів та інших органів», Білецька сільська рада.

ВИРІШИЛА:

1. Ввести з 04 січня 2020 року до структури виконавчих органів Білецької сільської ради виконавчий орган ради фінансовий відділ Білецької сільської ради, зі штатною чисельністю 3 штатних одиниці:

- начальник відділу - 1 штатна одиниця;

- головний спеціаліст - 2 штатних одиниці.

2. Затвердити структуру фінансового відділу Білецької сільської ради у кількості 3 штатних одиниці.

3. Затвердити шатний розпис згідно додатку 51 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006р.№268. (додаток №1).

4. Рішення набирає чинності з 4 січня 2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК