Про надання дозволу на виготовлення    проектно-кошторисної документації

Дата: 08.12.2020 20:28

РІШЕННЯ №44

від 04 грудня 2020 року

Про надання дозволу на виготовлення

проектно-кошторисної документації

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної  документації «Капітальний ремонт амбулаторії в с. Великий Глибочок по проспекту  Т.Шевченка, 38 Тернопільського району Тернопільської області».
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                      Дмитро МАЛИК