Про внесення змін в рішення Білецької сільської ради від 23 вересня 2019 року № 674 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та створення конкурсної комісії»

Дата: 29.11.2020 20:16

РІШЕННЯ №37

25 листопада 2020 року

Про внесення змін в рішення

Білецької сільської ради від

23 вересня 2019 року № 674

«Про затвердження Положення

про конкурсний відбір суб’єктів

оціночної діяльності та

створення конкурсної комісії»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та «Про оцінку земель», з метою приведення у відповідність нормативних актів Білецької сільської ради та у зв’язку з початком повноважень депутатів Білецької сільської ради VIIІ скликання, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в персональний склад конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності, затверджений рішенням Білецької сільської ради від 23 вересня 2019 року № 674, виклавши пункт 2 вищезазначеного рішення в новій редакції:

«2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності:

Голова комісії –

Флиста Галина Євгенівна, голова Постійної комісія Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Секретар комісії:

Гураль Галина Ярославівна, секретар Постійної комісія Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Члени комісії:

Грицишин Євгеній Богданович, член Постійної комісія Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Гнецько Михайло Васильович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Дейнека Світлана Володимирівна, начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку - головний бухгалтер Білецької сільської ради;

Бібік Галина Святославівна, начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Білецької сільської ради;

Данилків Володимир Михайлович, начальник відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Білецької сільської ради.

1. Контроль за виконанням цього Рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК