Дата: 29.11.2020 20:14

РІШЕННЯ №36

25 листопада 2020 року

Про погодження зменшення чисельності учнів

групи продовженого дня Комунального закладу

«Білецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

імені Соломії Крушельницької Білецької сільської

ради Тернопільського району Тернопільської області»

Розглянувши звернення директора Комунального закладу «Білецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області» про погодження утворення групи продовженого дня для 1-2 класів, керуючись п.3, ст.66 Розділу VII Закону України «Про освіту», ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. № 1121, з метою упорядкування організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити зменшення чисельності учнів групи продовженого дня Комунального закладу «Білецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області» на 2020 – 2021 навчальний рік з розрахунку 0,5 ставки вихователя ГПД на один клас з тижневим навантаженням 15 годин;

2. Директору Комунального закладу «Білецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області» організувати у 2020 – 2021 навчальному році роботу групи продовженого дня згідно з п. 1 даного рішення, керуючись Положенням про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. № 1121.

3. Централізованій бухгалтерії Відділу освіти Білецької сільської ради передбачити асигнування на забезпечення роботи групи продовженого дня.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК