Про затвердження Положення про уповноважену особу (осіб) відповідальну за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель

Дата: 29.11.2020 18:40

Р І Ш Е Н Н Я  №33

25 листопада 2020 року

Про затвердження Положення

про уповноважену особу (осіб) відповідальну за

організацію та проведення процедур

закупівель/спрощених закупівель

З  метою  забезпечення  максимальної  ефективності використання  та економії бюджетних коштів, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель товарів, робіт та послуг, відповідно до статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 30.03.2016  № 557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Білецька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про уповноважену особу (осіб) відповідальну за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, що додається.

2. Сільському голові визначити уповноваже0ну особу відповідальну за

організацію та проведення публічних закупівель/спрощених закупівель згідно з Законом України «Про публічні закупівлі»

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення 2 сесії Білецької сільської ради VII скликання від 23.01.2019 №30 «Про створення Тендерного комітету з процедур закупівель Білецької сільської ради та затвердження Положення про Тендерний комітет» (із змінами) та № 31 «Про здійснення публічних електронних закупівель».

4. Контроль за виконанням цього Рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                                Дмитро МАЛИК