Про затвердження положення  про відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи

Дата: 29.11.2020 18:39

Р І Ш Е Н Н Я  №32

25 листопада 2020 року

Про затвердження положення  про відділ юридичного

забезпечення та кадрової роботи

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування та неухильне додержання вимог законодавства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Білецької сільської ради, що додається.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                             Дмитро МАЛИК