Про прийняття до комунальної власності Білецької сільської ради частки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району

Дата: 29.11.2020 18:32

РІШЕННЯ №30

25 листопада 2020 року

Про прийняття до комунальної

власності Білецької сільської ради

частки майна спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Тернопільського району

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Тернопільської районної ради від 17 листопада 2020 року № 747 та від 17 листопада 2020 року № 751, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності Білецької сільської ради на умовах спільної часткової комунальної власності майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району управління яким здійснює Тернопільська районна рада, згідно додатку 1.
  2. Уповноважити Білецького сільського голову МАЛИКА Дмитра Васильовича на підписання від імені Білецької сільської ради передавальних актів.
  3. Контроль за виконанням цього Рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК