Про реорганізацію Мшанецької сільської ради шляхом приєднання до Білецької сільської ради

Дата: 24.11.2020 01:46

РІШЕННЯ №14

18 листопада 2020 року

Про реорганізацію Мшанецької сільської ради

шляхом приєднання до Білецької сільської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Цивільного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №724-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Тернопільської області», на підставі рішення Білецької сільської ради від 18 листопада року № 1 «Про початок повноважень депутатів Білецької сільської ради VIII скликання» та Постанови Білецької сільської територіальної виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської області від 15 листопада 2020 року № 86  «Про реєстрацію голови та депутатів Білецької сільської ради, обраних на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року у багатомандатних виборчих округах», Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Мшанецької сільської ради (ЄДРПОУ 04392422) розташованої за адресою: с.Мшанець, Зборівського району Тернопільської області, шляхом приєднання до Білецької сільської ради (ЄДРПОУ 14029160), розташованої за адресою: вул. Молодіжна, 19 с.Біла, Тернопільського району, Тернопільської області.
  2. Білецьку сільську раду вважати правонаступником активів та пасивів, всіх майнових прав та обов’язків Мшанецької сільської ради
  3. Утворити комісію з реорганізації Мшанецької сільської ради у наступному складі:

1) Голова комісії: ГНЕЦЬКО Михайло Васильович (ІПН 3021300917) – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

2) Заступник голови комісії: ДЕЙНЕКА Світлана Володимирівна (ІПН 2681001846) – начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку - головний бухгалтер Білецької сільської ради;

3) Член комісії: ЯСІНОВСЬКА Ганна Володимирівна (ІПН 2261503045) – провідний спеціаліст-бухгалтер відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Білецької сільської ради;

4) Член комісії: КАРПИК Оксана Богданівна (ІПН 3060901039) – провідний спеціаліст-бухгалтер відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Білецької сільської ради;

5) Член комісії: ДЗЬОБА Марія Юліанівна (ІПН 3596001877)– бухгалтер Мшанецької сільської ради;

6) Член комісії: БІБІК Галина Святославівна (ІПН 2608802161) – начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Білецької сільської ради;

7) Член комісії: ГРОШКО Борис Богданович (ІПН 3596001877) – спеціаліст І категорії–юрисконсульт відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Білецької сільської ради;

8) Член комісії: БУЯР Наталія Степанівна (ІПН 2318909606) – депутат Білецької сільської ради (за згодою);

9) Член комісії: ПОБІГУШКО Сергій Володимирович (ІПН 2677001679) – депутат Білецької сільської ради (за згодою)/

1. Покласти на Комісію з реорганізації Мшанецької сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Мшанецької сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 18 листопада 2020 р.
  2. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Мшанецької сільської ради.
  3. Затвердити План заходів з реорганізації Мшанецької сільської ради (додаток 1).
  4. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Мшанецької сільської ради надати право Білецькому сільському голові здійснювати без погодження з Білецькою сільською радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання Плану заходів з реорганізації Мшанецької сільської ради.
  5. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Мшанецької сільської ради станом на 18 листопада 2020 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Білецькій сільській раді
  6. Визначити відповідального за приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Мшанецької сільської ради станом на 18 листопада 2020 р. до Білецької сільської ради секретаря Білецької сільської ради КОГУТА Віталія Вікторовича.
  7. Уповноважити Білецького сільського голову затвердити від імені Білецької сільської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Мшанецької сільської ради станом на 18 листопада 2020 р.
  8. Білецькому сільському голові не пізніше 10 січня 2021 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Мшанецької сільської ради та забезпечити своєчасне і повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Білецькою сільською радою.
  9. Голові Комісії з реорганізації ГНЕЦЬКУ Михайлу Васильовичу забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати Білецьку сільську раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.
  10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Білецького сільського голову.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК