Про затвердження на посади старост та затвердження Положення про старосту Білецької сільської ради

Дата: 24.11.2020 01:36

РІШЕННЯ №8

18 листопада 2020 року

Про затвердження

на посади старост та затвердження

Положення про старосту

Білецької сільської ради

Розглянувши пропозиції Білецького сільського голови МАЛИКА Дмитра Васильовича, керуючись частиною 3 статті 26, статтею 541, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити на посаду старости села Великий Глибочок Тернопільського району Тернопільської області на строк повноважень Білецької сільської ради VIII скликання КУЗЬМУ Романа Романовича.
    1. Зберегти старості села Великий Глибочок Тернопільського району Тернопільської області КУЗЬМІ Роману Романовичу 10 ранг державного службовця.
    2. КУЗЬМІ Роману Романовичу приступити до виконання обов’язків старости села Великий Глибочок Тернопільського району Тернопільської області з 19 листопада 2020 року.
  2. Затвердити на посаду старости села Чистилів Тернопільського району Тернопільської області на строк повноважень Білецької сільської ради VIII скликання ШІСТКУ Олександра Миколайовича.
    1. Зберегти старості села Чистилів Тернопільського району Тернопільської області ШІСТЦІ Олександру Миколайовичу 8 ранг державного службовця.
    2. ШІСТЦІ Олександру Миколайовичу приступити до виконання обов’язків старости села Чистилів Тернопільського району Тернопільської області з 19 листопада 2020 року.
  3. Затвердити на посаду старости села Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області на строк повноважень Білецької сільської ради VIII скликання ВИННИЦЬКОГО Петра Миколайовича.
    1. Присвоїти старості села Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області ВИННИЦЬКОМУ Петру Миколайовичу 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
    2. ВИННИЦЬКОМУ Петру Миколайовичу приступити до виконання обов’язків старости села Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області з 19 листопада 2020 року.
  4. Затвердити на посаду старости сіл Мшанець, Дітківці, Хомівка Тернопільського району Тернопільської області на строк повноважень Білецької сільської ради VIII скликання ПОШВУ Степана Миколайовича.
    1. Присвоїти старості сіл Мшанець, Дітківці, Хомівка Тернопільського району Тернопільської області ПОШВІ Степану Миколайовичу 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
    2. ПОШВІ Степану Миколайовичу приступити до виконання обов’язків старости сіл Мшанець, Дітківці, Хомівка Тернопільського району Тернопільської області з 19 листопада 2020 року.
  5. До затвердження на посади старост у селах Плотича Тернопільського району Тернопільської області та селах Івачів Долішній, Івачів Горішній Тернопільського району Тернопільської області, покласти виконання обов’язків:
  • у селі Плотича Тернопільського району Тернопільської області на ШІСТКУ Олександра Миколайовича – старосту села Чистилів Тернопільського району Тернопільської області;
  • у селах Івачів Долішній, Івачів Горішній Тернопільського району Тернопільської області на ВИННИЦЬКОГО Петра Миколайовича – старосту села Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області.
  1. Затвердити Положення про старосту, що додається.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК