Про утворення постійних комісій Білецької сільської ради VІІІ скликання та затвердження їх складу

Дата: 24.11.2020 01:32

РІШЕННЯ №6

18 листопада 2020 року

Про утворення постійних комісій

Білецької сільської ради VІІІ скликання

та затвердження їх складу

Керуючись п. 2 статті 26, статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою визначення переліку, функціональної спрямованості та порядку формування і організації роботи постійних комісій, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити три постійних комісії Білецької сільської ради VІІІ скликання (далі – постійні комісії):

Постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту;

Постійну комісію Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища;

Постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

2. Затвердити персональний склад постійних комісій:

2.1. Постійна комісія Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту:

Лаврів Лілія Андріївна, депутат сільської ради від виборчого округу № 4;

Малик Оксана Тарасівна, депутат сільської ради від виборчого  округу № 1;

Малко Василь Євгенович, депутат сільської ради від виборчого округу № 1;

Грабас Роман Сергійович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 1;

Карпик Оксана Богданівна, депутат сільської ради від виборчого округу № 2;

Павлик Борис Борисович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 5;

Пелешок Зоя Борисівна, депутат сільської ради від виборчого  округу № 5.

2.2. Постійна комісія Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища:

Дзядзін Віктор Васильович, депутат сільської ради від виборчого округу № 7;

Члени постійної комісії:

Топоринський Денис Богданович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 2;

Грицишин Євген Євгенович, депутат сільської ради від виборчого округу № 3;

Мокрицький Володимир Євгенович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 6;

Литвин Петро Петрович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 6;

Кудринський Володимир Зіновійович, депутат сільської ради від виборчого округу № 6;

Буяр Наталія Степанівна, депутат сільської ради від виборчого  округу № 8.

2.3. Постійна комісія Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі:

Флиста Галина Євгенівна, депутат сільської ради від виборчого  округу № 3;

Чернець Володимир Дмитрович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 1;

Тищук Надія Романівна, депутат сільської ради від виборчого  округу № 4;

Грицишин Євгеній Богданович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 5;

Гураль Галина Ярославівна, депутат сільської ради від виборчого  округу № 6;

Стець Павло Євгенович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 7.

Побігушко Сергій Володимирович, депутат сільської ради від виборчого  округу № 8.

4. Визнати таким, що втратило чинність, Рішення Білецької сільської ради № 5 від 15 січня 2019 року «Про постійні комісії Білецької сільської ради».

3. Затвердити Положення про постійні комісії Білецької сільської ради VІІІ скликання (додається).

5. Зобов’язати голів постійних комісій провести до 25 листопада 2020 р. перше засідання постійної комісії й розглянути питання розподілу обов’язків між членами комісії, обрання заступника й секретаря, затвердження планів роботи і графіків проведення засідань постійних комісій.

6. Контроль за виконанням цього Рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                                   Дмитро МАЛИК