Про утворення лічильної комісії Білецької сільської ради VIII скликання

18 листопада 2020 року

Про утворення лічильної комісії

Білецької сільської ради VIII скликання

Керуючись пунктом 2 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення підрахунку голосів при прийнятті рішень відкритим та таємним голосуванням під час пленарних засідань сесій Білецької сільської ради VIIІ скликання, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити лічильну комісію Білецької сільської ради VIII скликання у складі:

депутат КАРПИК Оксана Богданівна;

депутат ФЛИСТА Галина Євгенівна;

депутат ГУРАЛЬ Галина Ярославівна.

1. Лічильній комісії на першому засіданні розглянути питання розподілу обов’язків між членами комісії, обрання голови й секретаря. Затвердити форму протоколу поіменного голосування рішень Білецької сільської ради та форму виборчого бюлетеня для таємного голосування рішень Білецької сільської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Білецького сільського голову.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК