Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 08:00

Шановні жителі громади, депутати та працівники Білецької сільської ради.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні!

Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізовують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім депутатам та працівникам Білецької сільської ради за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність, відповідальність та активну громадську позицію. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Уклін і шана вам, дорогі жителі громади, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай цей урочистий день додасть всім нам сил і наснаги у спільній справі подальшого розвитку громади та відродженню сіл, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу, впевненості у майбутнє нашої держави.

З повагою

Білецький сільський голова                                                                                 Дмитро Малик