21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 11:51

День гідності та свободи – одне зі знакових свят у новітній історії України встановлене на честь двох знаменних подій, які відбулися в Україні: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Доленосні події промовисто свідчать, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України. Активісти були з різних куточків України, різних національностей, різного віку й віросповідання. Але їх назавжди об’єднали любов до України та прагнення змінити життя кожного українця на краще. Це є підтвердженням того, що попри різні особисті погляди, українці вміють об’єднуватися задля обстоювання основних цінностей.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, пам’ятаючи тих, хто ціною власного життя змінив історію України.

У цей день ми, українці, вшанувуємо громадянський подвиг, патріотизм й мужність героїв, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

День гідності та свободи – це про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього.