Реалізація Проєкту Світового банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

Дата: 06.11.2020 12:10

В рамках Проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується Міністерством соціальної політики за сприяння Світового банку, Білецька об'єднана територіальна громада отримала меблі для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи та інших уповноважених посадових осіб Білецької ОТГ, що надають адміністративні послуги соціального характеру у об'єднаній територіальній громаді.