Білецька громада

Вітання начальниці Відділу освіти Білецької сільської ради працівникам закладів дошкільної освіти з Днем дошкілля

Дата: 27.09.2020 15:21

Дорогі наші вихователі, помічники вихователів і всі працівники дитячих садочків!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем дошкілля! Схиляю голову перед Вами, перед Вашою самовідданою працею! Адже кожному вихованцю Ви віддаєте частиночку своєї душі!

Саме Вам найперше довіряють батьки своїх малючків. А Ви даруєте їм своє тепло, любов і ласку. Саме Ви є першими вчителями, і від того, чому навчите діток, залежить, чи знайдуть вони себе в цьому світі, чи будуть щасливими. Саме Ви привчаєте їх до красивого, мудрого, вічного.

Знаю: важко Вам часом буває. Особливо, коли бачите сльози на личках маленьких: чи то хтось забрав улюблену іграшку дитини, чи то щось болить, то сумує за мамою з татом. Пригортаєте малюків до свого серця – і всі дитячі біди лишаються позаду…

Тож з роси і з води Вам! Здоров’я міцного, радості, тепла, достатку. Миру, затишку та злагоди у Ваших родинах. Любові Вашим дітям і від Ваших дітей. Божої ласки. І…будьте щасливі!

Начальник Відділу освіти Білецької сільської ради                         Ірина Ленько