19 серпня виїзна громадська приймальня з питань нотаріату

Дата: 14.08.2020 16:37

З метою надання населенню Білецької обєднаної територіальної громади юридичної допомоги та консультацій з питань вчинення окремих видів нотаріальних дій, працівниками Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), буде проведено виїзну громадську приймальню:

19 серпня з 10:00 по 17:00 год

у приміщенні адміністративного будинку за адресою: с.Біла вул. Молодіжна, 19

Згідно протоколу №10 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, карантинні заходи на території Білецької об’єднаної територіальної громади продовжено до 31 серпня 2020 року. У зв’язку з цим просимо жителів громади дотримуватись режиму карантину.

Перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!