ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ БІЛЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.08.2020 17:12

6 серпня 2020 року відбулось засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку Білецької об’єднаної територіальної громади.

Учасники заходу окреслили основні етапи розроблення стратегії та їх зміст, обговорили завдання щодо розроблення аналітичної частини документу, а також виокремили сильні і слабкі сторони громади.

До наступного засідання робочої групи планується проведення окремих фокус-груп із підприємцями, молоддю, представниками влади.

Нагадуємо, що кожен житель громади має можливість подати пропозиції до проекту Стратегії, шляхом заповнення відповідної анкети на сайті Білецької сільської ради.

Пропозиції жителів Білецької об'єднаної територіальної громади у ході розроблення проєкту "Стратегії розвитку Білецької об'єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки"