Подарунок Білецького сільського голови у День громади

Дата: 26.07.2020 23:47

День Білецької об’єднаної територіальної громади – це день, який символізує об’єднання жителів сіл Біла, Івачів Горішній, Івачів Долішній, Великий Глибочок, Ігровиця, Плотича, Чистилів у єдину спільноту.

Це день, коли ми поставили перед собою спільне амбітне завдання розвивати сильну спроможну громаду, досягти сталого розвитку і процвітання у рідному краї.

Напередодні Дня громади пройшов ініційований мною флешмоб #Моя_БілецькаОТГ, учасники якого активно розповідали про її найкращі куточки, про улюблені вулиці, місця дитинства та чудові краєвиди, якими наша спільнота багата.

А сьогодні я хочу показати в комплексі, як виглядають мальовничі місцини нашої Білецької об’єднаної територіальної громади, яка краса природи нас оточує та які унікальні і чудові наші села!

Пишаймось нашою громадою! Пишаймось, що ми – жителі Білецької ОТГ!

Білецький сільський голова                                                   Дмитро Малик

відео – Тарас Зелінський

координатор проєкту – Тетяна Цаволик