Згуртованість та шана традиціям об’єднує нашу Білецьку громаду

Дата: 06.07.2020 23:34

Увечері 6 липня в усіх куточках України починається святкування древнього свята Івана Купала, що символізує зв'язок людини з природою. Свято має велику історію та супроводжується безліччю традицій і звичаїв.  Ще сотні років тому у ніч на Івана наші предки плели вінки із квітів, водили хороводи та співали пісні, стрибали через вогнище і ходили до лісу шукати містичний цвіт папороті.

Тож сьогодні хочеться пригадати, як торік наша громада гуляла на Івана Купала у селі Чистилів, ще раз подякувати нашим творчим та натхненим організаторам  –  Володимиру Вермінському та Олегу Репеті, підприємцям, меценатам, артистам та учасникам за проведення яскравого свята.

Адже саме така згуртованість та шана традиціям об’єднує нашу Білецьку громаду.