Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2020 13:07

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Саме Конституція України визначила найвищою соціальною цінністю – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, проголосила основні принципи народовладдя, гуманізму та законності.

Основний Закон став не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни.

Творення кращого життя - справа кожного з нас.

І тільки разом, спільно ми зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну громаду, що побудована на демократичних і правових засадах.

З Днем Конституції України!

Білецький сільський голова                                               Дмитро Малик