ЦНАП - доступні послуги для кожного жителя Білецької ОТГ

Дата: 25.06.2020 15:44

НЕЗАБАРОМ у БІЛЕЦЬКІЙ ОТГ відкриватимуть ЦНАП …
- А що це таке і «з чим його їдять»?..

Чи доводилось вам виробляти житлову субсидію, реєструвати земельну ділянку чи подавати документи на отримання державної допомоги?
Якщо в уяві одразу ж виникли величезні черги, безкінечні копіювання («папірчик на папірчик…»), працівники-службовці, які закриваються попити чаю і вчать вас жити та вистояти в черзі по кілька разів, старі темні приміщення й довгі коридори, то можна починати радіти, адже у ЦНАПі усе докорінно інше.Фото без опису

Переваги ЦНАП:

• ЦНАП – це достатній перелік адміністративних послуг, які є найнеобхіднішими для більшості громадян (РАЦС; «нотаріат»; реєстрація місця проживання, реєстрація нерухомості, реєстрація бізнесу, реєстрація земельних ділянок та надання відомостей з Державного земельного кадастру; паспортні послуги; державні допомоги, житлові субсидії та інші адмінпослуги соціальної сфери; пенсійні послуги тощо).
  • ЦНАП – це зручний для вас (клієнтоорієнтований) режим роботи.
  • ЦНАП - це привітні адміністратори, які швидко та якісно надають адміністративні послуги.
  • ЦНАП – це отримання невідкладних послуг (при можливості) за один візит.
  •  ЦНАП – це комфортне відкрите (некабінетне) приміщення, безбар’єрне, адаптоване до потреб різних груп відвідувачів.
  • ЦНАП – це можливість здійснити оплату платних адмінпослуг на місці, не відлучаючись у банки.
  • ЦНАП у Білецькій ОТГ – це не тільки центральний офіс у селі Біла, але й територіально доступні послуги для жителів сіл громади зі створенням віддалених робочих місць у селах: Великий Глибочок, Ігровиця, Івачів Долішній.

Що вже зроблено на сьогодні для створення ЦНАП у Білецькій ОТГ?

• Білецька сільська рада проробила відповідну роботу, підготувала необхідні документи й виконала усі умови, щоб стати переможцем четвертого етапу програми «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення» за підтримки «U-LEAD з Європою»;
  • Після капітального ремонту приміщення для ЦНАП у с. Біла відповідає усім сучасним вимогам.

Що потрібно зробити для створення ЦНАП на даному етапі?
Для отримання інвестицій від «U-LEAD з Європою» (у вигляді обладнання, сучасних меблів, техніки, комп’ютерного та програмного забезпечення тощо) необхідно до 1 липня 2020 року:

Але не поспішайте радіти! Адже ЦНАПу "бути чи не бути".
- Знаєте, чим Білецька ОТГ може «прославитись» й здивувати міжнародну спільноту?
- Між депутатами Білецької сільської ради шириться думка (чи то заклик) не голосувати за жодне із питань 29 сесії, у тому числі за питання ЦНАП. У такому разі інвестиції у приблизному розмірі 1,5 млн. (півтора мільйона) гривень до громади не поступлять, і те, що можна було б отримати в подарунок від європейських партнерів, доведеться закупляти самій громаді, відмовившись при цьому від якоїсь відремонтованої дороги чи відремонтованого приміщення.

Не намагайтесь шукати логіку, чим керуються депутати, здатні провалити міжнародну співпрацю.
Краще зателефонуйте своєму депутату і запитайте, як він буде представляти ваші інтереси у питаннях створення ЦНАП, голосуючи 26 червня.
Якщо, раптом, депутат скаже, що не вивчив питання, тому не буде за нього голосувати, підкажіть, що на сайті оприлюднені проекти рішень 29 сесії, з якими можна ознайомитись, або ж роз’ясніть йому суть самі.
Не залишайтесь пасивними і байдужими, тому що перекреслити всю роботу за крок до створення ЦНАП у нашій громаді означає віддалити нас із вами, як мінімум на рік, від отримання якісних адміністративних послуг у комфортних умовах!

Автор: Лілія Лаврів депутат Білецької сільської ради