Оголошення про засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Дата: 17.06.2020 11:13

23 червня 2020 року о 17:00 годині

у приміщенні адміністративного будинку за адресою: с.Біла вул. Молодіжна, 19

відбудеться засідання постійної комісії Білецької сільської ради

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, засідання постійної комісії Білецької сільської ради відбудеться за відсутності запрошених та представників громадськості.

Для реалізації принципу гласності Білецької сільської ради буде забезпечено онлайн-трансляцію засідання постійної комісії на офіційному сайті Білецької сільської ради та каналі YouTube.