Звернення Білецького сільського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 17:04

75 років тому 8 травня в Європі завершилася Друга світова війна.  Воєнні дії забрали мільйони людських життів. Війна не оминула жодну українську сім’ю. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, ми сумуємо і водночас віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли  рідну землю від фашистських загарбників.

Шановні ветерани війни! Ми усвідомлюємо, що без вашого подвигу не було б сучасної України. Низько вклоняємось усім мужнім воїнам, які поклали своє життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття вогняних воєнних років!

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

З повагою

сільський голова                                                                                           Дмитро Малик